Müşteri Hizmetleri : +90 (366) 215 3494

Ana Sayfa

Şirketimizin Kurucusu Bayram CELEBCİ 1985 yılında Samsun'un Çarşamba ilçesinde ticari hayatına bireysel olarak başladı. O yıllarda baba mesleği de olan doğal parke taşlarının imalat ve uygulamasını Türkiye'nin bir çok yerinde yaptı.

Teknolojinin hızla değiştiği, doğal parke taşı imalat ve uygulamasından prefabrik beton elemanlarına geçişin olduğu dönemde geride kalmamak, teknolojiyi yakalamak ve daha kaliteli üretim adına 1993 yılında ilk tesisimizi kurarak beton, parke, büz, bordür ve oluk imalatına başladık. 1996 yılında CELEPCİLER ÖRNEK BETON VE TAŞ PARKE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında şirketleştik.

Değişik yörelerde uygulama yaptımızdan maliyeti düşürerek daha ucuza hizmet sunmak maksadıyla merkez çarşamba olmak üzere Terme, Amasya ve Kastamonu'da şubeler açtık. Bu açılım beraberinde hem istihdam artırımı hem de kaliteli üretimi getirdi.

Firmamız çevre düzenlemesi alanında müşterilerine gerekli hizmeti sunmakta; sıradan beton elemanları üretme ve uygulama anlayışı yerine, kaliteli üretim ve estetik uygulama anlayışıyla her zaman örnek olmuştur.

TSE, ISO 9001 ve CE belgeli üretim kalitesiyle başta belediyeler ile diğer kamu kurumları olmak üzere özel sektör tarafından da tercih edilen CELEPCİLER ÖRNEK BETON deneyimli kadroları ve yüzlerce referansıyla güvenilirliğini, kalitesini ispatlamış ve sektörün öncülerinden olmuştur

            

        

Haber & Duyuru

CELEPCİLER ÖRNEK BETON VE TAŞ PARKE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Devrekani Yolu 10.Km Aksinir Köyü/KASTAMONU